## EXPIRES CACHING ## ExpiresActive On ExpiresByType image/jpg "access plus 1 year" ExpiresByType image/jpeg "access plus 1 year" ExpiresByType image/gif "access plus 1 year" ExpiresByType image/png "access plus 1 year" ExpiresByType text/css "access plus 1 month" ExpiresByType application/pdf "access plus 1 month" ExpiresByType text/x-javascript "access plus 1 month" ExpiresByType application/x-shockwave-flash "access plus 1 month" ExpiresByType image/x-icon "access plus 1 year" ExpiresDefault "access plus 7 days" ## EXPIRES CACHING ## İstanbul'da Satılık Ev - Düşünmek ve Paylaşmak

Header Ads

İstanbul'da Satılık Ev

İstanbul'da satılık ev arama macerasına girmiş bulunmaktayım,şimdiden allah yardımcınız olsun dileklerinizi duymaktayım ve teşekkürü bir borç bilirim. Elinizdeki sermaye birde yeterli değilse vay halinize bir durum var,işin içinden çıkılmaz bir hal alıyor ev arama işi. insanlar olmadık fiyatlarla evler satıyorlar evin maliyeti belli,getirisi belli ama almış başını gitmiş fiyatlar.

Hiç yorum yok

YORUM BIRAKMAK DÜŞÜNMEK VE PAYLAŞMAK İLE İÇ İÇEDİR. LÜTFEN DÜŞÜNDÜKLERİNİZİ PAYLAŞIN. YORUMLARINIZLA DAHA ÇOK PAYLAŞILALIM.

www.nerdenduydun.com. Blogger tarafından desteklenmektedir.