Header Ads

Atina'da Yunan parlamentosu önünden ilginç kareler


Yunanistan Parlamento binası önünde çıkan çatışmalarda fotoğraf makinelerine takılan ilginç anlar.

 Ona kırmızı çok yakışıyor,göstericilerin hedefinden kurtulamayan polis olayları anlamaya çalışırken renkten renge girmiş.


Yunan parlamentosu dışında göstericilerle büyük çatışma içinde olan bir çevik kuvvet polis atılan molotof kokteyli ile alevler içinde. Arkadaşları ise göstericler tarafından atılan kırmızı boyalı taşlardan nasiplerini almışlar.


Gösterici ve Polis Kovalamacası Kaçanın anası ağlamazmış. Resim: ARIS MESSINIS / AFP / Getty Images


Polislere taş atmak için hazır ve nazır bekleyen göstericilerden bir tanesi gözlerini deniz gözlüğüyle korurken ağzını da maske ile kapamış.

 
Molotof kokteyli ortalanıyor ve ;Polis voleyi çakıyor,Polisler 1 Göstericiler 0Bir polis memuru, Atina'da Yunan parlamentosu yakınında yangın topu önünde duruyor


Eskiden bir gazete satış büfesiyken artık gösterilerin simgesi olmaya aday yer ve göstericinin kaçışı


 
Fırsatı yaklayan gösterici polislere arkadan tekmeyi sağlıyor.

 
Hep boyalı püskürtmeyi polisler mi yapacak buyurun anti kemer sıkıcılardan siyah boyalı saldırıdan nasibini almış iki polis.


Devamını görmek siterseniz tıklayın http://www.telegraph.co.uk/news/picturegalleries/worldnews/8836509/Stones-and-fire-bombs-hurled-at-police-in-front-of-the-Greek-parliament-in-Athens.html

Hiç yorum yok

YORUM BIRAKMAK DÜŞÜNMEK VE PAYLAŞMAK İLE İÇ İÇEDİR. LÜTFEN DÜŞÜNDÜKLERİNİZİ PAYLAŞIN. YORUMLARINIZLA DAHA ÇOK PAYLAŞILALIM.

www.nerdenduydun.com. Blogger tarafından desteklenmektedir.