## EXPIRES CACHING ## ExpiresActive On ExpiresByType image/jpg "access plus 1 year" ExpiresByType image/jpeg "access plus 1 year" ExpiresByType image/gif "access plus 1 year" ExpiresByType image/png "access plus 1 year" ExpiresByType text/css "access plus 1 month" ExpiresByType application/pdf "access plus 1 month" ExpiresByType text/x-javascript "access plus 1 month" ExpiresByType application/x-shockwave-flash "access plus 1 month" ExpiresByType image/x-icon "access plus 1 year" ExpiresDefault "access plus 7 days" ## EXPIRES CACHING ## Çocukların Yüzlerde Gülümseme Bıraktıkları Anlık Hareketler - Düşünmek ve Paylaşmak

Header Ads

Çocukların Yüzlerde Gülümseme Bıraktıkları Anlık Hareketler

Bazı durumlar karşısında çocuk masumiyeti lazımdır. 


İçinde art niyet bulundurmadan aklına geldiği gibi konuşmak için veya hiç bir şeyi umursamadan pat diye dalmak gerekir istediğini alabilmek için. O sırada kim ne yapıyor ne düşünürü umursamadan çocuk olabilmek lazım. 


Ve onların yaptığı her şey gibi gülümseme bıraktırabilmek lazım yüzlerde ve kalplerde.
Bilirsiniz ki onların içinde kötülük yoktur ve tüm doğallığı ile hareket eder.

Beyaz Showda öğretmenine izin vermeyen Valiye kızgınlığını çok net belli eden ilköğretim öğrencisi kız çocuğun tepkisi bu kadar doğal olması onun kalbinin güzelliğinden olması değil mi?


Bu görüntüde canlı yayın konuğu olan  BBC muhabiri nin☺️Çocukları tarafından canlı yayın yaparken sabote ediliş anı.


1 yorum:

  1. BBC muhabirinin hali ayrı bir olay ama o annenin çocukları toplama teleşı ayrı. Peki çocuklar her zaman ki gibi saf her zaman ki gibi doğal.

    YanıtlaSil

YORUM BIRAKMAK DÜŞÜNMEK VE PAYLAŞMAK İLE İÇ İÇEDİR. LÜTFEN DÜŞÜNDÜKLERİNİZİ PAYLAŞIN. YORUMLARINIZLA DAHA ÇOK PAYLAŞILALIM.

www.nerdenduydun.com. Blogger tarafından desteklenmektedir.