Header Ads

DÜŞÜNMEK SUÇ OLMASIN ARTIK

düşünmekten,konuşmaktan,yazmaktan zarar gelmez..

 Bugün okuduğum haberlerden en acısıydı ve aynı zamanda buruk mutluluk veren, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Roman açılımı' toplantısında 'Parasız eğitim istiyoruz. Alacağız.' yazılı pankart açan Ferhat Tüzer ve Berna Yılmaz tahliye edildi haberi. 

Bu ülkede artık düşüncenin, zarar vermeden hak aramanın, suç olmaktan çıkmasını diliyorum, Sonra da Suriye'de, Mısır'da,Tunus'da Fas'da, Libya'da yapılan halk gösterilerine hak verirken kendi ülkemizde ki yanlış,yanlı,acımasız yasaları da düşünerek konuşun ve lütfen kaldırın bu yasaları  

düşünmekten,konuşmaktan,yazmaktan zarar gelmez...

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Roman açılımı' toplantısında 'Parasız eğitim istiyoruz. Alacağız.' yazılı pankart açan Ferhat Tüzer ve Berna Yılmaz tahliye edildi.


Berna Yılmaz artık özgür Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde 19 aydır tutuklu bulunan ve tahliye kararı çıkan Berna Yılmaz, cezaevinden salıverildi. Yılmaz'ı dışarıda babası Yusuf Yılmaz ve arkadaşları karşıladı.

Haberin devamını okumak için Tıklayın: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/18920970.asp

06.10.2011
Düşünmek ve Paylaşmak Dileğiyle...

Hiç yorum yok

YORUM BIRAKMAK DÜŞÜNMEK VE PAYLAŞMAK İLE İÇ İÇEDİR. LÜTFEN DÜŞÜNDÜKLERİNİZİ PAYLAŞIN. YORUMLARINIZLA DAHA ÇOK PAYLAŞILALIM.

www.nerdenduydun.com. Blogger tarafından desteklenmektedir.