AYRICA GOOGLE SAYFASI AÇMANIZA GEREK YOK. GOOGLE ARAMALARINIZI BURADAN YAPABİLİRSİNİZ.!

Aliexpress

Aliexpress TR

TANITIMLAR

23 Ocak 2011 Pazar

Yüz Arama Motoru ile Artık Fotoğraflarınızı Nerede Yayınlanmış Göreceksiniz.

Geleceğe yönelik,yapılan hazırlıklardan biri diyebiliriz bu yüz arama motoruna,artık merak ettiğimiz görselin benzeri varmı diye aratabileceksiniz bir kaç yıla kalmaz google bu tarz bir motor piyasaya çıkartır ama şu an için eldeki en iyi yüz tanıma ve arama motoru pictriev olarak karşımıza çıkıyor,kullanıcısı ne kadar çoğalırsa tanımlamada okadar iyi olacak gibi ama şu an için %100 den baya bir uzak,yine de denemekte fayda var eğlenceli sonuçlar çıkıyor,benzetmeler ilginç olabiliyor.
 
Yüz Arama Motoru - A face search engine
en iyi yüz tanıma ve arama motoru pictriev olarak karşımıza çıkıyor

yinede,kullanım için 200k lık bir resim dosyası ve 85 pikselden küçük olmamak kaydı ile aklınızda ki tüm resimleri yükleyip aratabilirsiniz.Bu yakınlarda facebook bu tarz bir uygulama ile görsel etiketleme olayına geçiş yapacak şu an için test aşamasında ama şimdiden ayarlarda yerini almış bulunmakta.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

YORUM BIRAKMAK DÜŞÜNMEK VE PAYLAŞMAK İLE İÇ İÇEDİR. LÜTFEN DÜŞÜNDÜKLERİNİZİ PAYLAŞIN. YORUMLARINIZLA DAHA ÇOK PAYLAŞILALIM.

İletişim

Yasal Uyarı

Yasal Uyarı


http://dusunmekvepaylasmak.blogspot.com/ sitesinde yer alan her türlü içerik misafir yazarlarının kişisel tecrübeleri, bilgisi ve araştırma sonuçlarına dayanarak oluşturulmuştur. Sadece ve sadece enformasyon amaçlıdır ve asla hekiminizin tıbbi öneri, teşhis ve tedavisinin yerini almayı amaçlamamaktadır. Sitede verilen her bilginin güncel ve eksiksiz olması için her türlü çaba gösterilmiştir ancak kesinlikle böyle olduğuna dair hiçbir garanti verilmemektedir.

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Düşünmek Ve Paylaşmak Alexa Sıralaması