## EXPIRES CACHING ## ExpiresActive On ExpiresByType image/jpg "access plus 1 year" ExpiresByType image/jpeg "access plus 1 year" ExpiresByType image/gif "access plus 1 year" ExpiresByType image/png "access plus 1 year" ExpiresByType text/css "access plus 1 month" ExpiresByType application/pdf "access plus 1 month" ExpiresByType text/x-javascript "access plus 1 month" ExpiresByType application/x-shockwave-flash "access plus 1 month" ExpiresByType image/x-icon "access plus 1 year" ExpiresDefault "access plus 7 days" ## EXPIRES CACHING ## Avast Anti virüs - Düşünmek ve Paylaşmak

Header Ads

Avast Anti virüs

kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim hani bütçem yok para vermek isterim ama vermesem vermeyip te hem yasal hemde beni %90 korusun diyorsanız buyrun size çıktığı ilk yıllardan bu yana severek kullandığım ve kendisini her defasında güncel tutmayı başaran bir ekip bizden aldıkları bilgi ile daha iyisini başarıyorlar ve bize geri sunuyorlar ücretli sürümü ise eğer bütçeniz olursa kesinlikle kullanın derim. Yalnız şunu unutmayın ücretsiz antivirüslerin çoğu sizi virüslere karşı korurken malware,tarzı zararlı programlara karşı çok iyi koruyamaz. Birde siz nekadar acemiyseniz o kadar tehlike altındasınızdır cünkü acemi bir kullanıcıyı malesef ki hiçbir antivirüs sistemi yada güvenlik programı koruyamaz korursa da bedeli olarak birçok yere engel olur.

Sayfalarıda bu buradan bütün seçeneklrini görebilirsiniz.
http://www.avast.com/tr-tr/lp-upgrade-4-5-free#tab2

Hiç yorum yok

YORUM BIRAKMAK DÜŞÜNMEK VE PAYLAŞMAK İLE İÇ İÇEDİR. LÜTFEN DÜŞÜNDÜKLERİNİZİ PAYLAŞIN. YORUMLARINIZLA DAHA ÇOK PAYLAŞILALIM.

www.nerdenduydun.com. Blogger tarafından desteklenmektedir.