## EXPIRES CACHING ## ExpiresActive On ExpiresByType image/jpg "access plus 1 year" ExpiresByType image/jpeg "access plus 1 year" ExpiresByType image/gif "access plus 1 year" ExpiresByType image/png "access plus 1 year" ExpiresByType text/css "access plus 1 month" ExpiresByType application/pdf "access plus 1 month" ExpiresByType text/x-javascript "access plus 1 month" ExpiresByType application/x-shockwave-flash "access plus 1 month" ExpiresByType image/x-icon "access plus 1 year" ExpiresDefault "access plus 7 days" ## EXPIRES CACHING ## Dusunmek ve Paylasmak Artik Ovi. Com'da - Düşünmek ve Paylaşmak

Header Ads

Dusunmek ve Paylasmak Artik Ovi. Com'da

Evet arkadaşlar bloğumuzu artık Nokia cep telefonlarından uygulama olarak da izleyebileceksiniz.Ovi.com adresine tıkladığınızda otomatik olarak düşünmek ve paylaşmaya ait olan uygulamayı indirebilceksiniz ovi.com üyeliğiniz var ise sadece telefonunuzu seçmeniz yeterli oalcaktır,cep telefonunuza gelen linkten inderebileceksiniz,yada bilgisayarınızada kaydedip oradan cep telefonunuza atabilirsiniz. Her yerden düşünmek ve Paylaşmayı takip etmeniz için büyük bir kolaylık.


Düşünmek ve Paylaşmak ARtık Ovi.com da

Hiç yorum yok

YORUM BIRAKMAK DÜŞÜNMEK VE PAYLAŞMAK İLE İÇ İÇEDİR. LÜTFEN DÜŞÜNDÜKLERİNİZİ PAYLAŞIN. YORUMLARINIZLA DAHA ÇOK PAYLAŞILALIM.

www.nerdenduydun.com. Blogger tarafından desteklenmektedir.